Vázání FLOW NX2 HYBRID BLUE 15/16

Kód:
nx2hybridblu


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Vázání FLOW NX2 HYBRID BLUE 15/16
Akce
Vázání FLOW NX2 HYBRID BLUE 15/16

Pánské vázání Flow NX2 Hybrid

Výkonné vázání Flow NX2 nabízí stejné funkce jako nejvyšší model NX2-GT, jiná je pouze opěrka Nylon ModBack, která umožňuje větší ohebnost a živost. Užijte si bezkonkurenční jízdu v parku, rampě, backcountry či kdekoliv mezi tím. Ve verzi Hybrid je vázání vybaveno strapem Hybrid PowerCapStrap. Serie NX2 je nejvyšší řadou vázání od Flow a nabízí opravdu vše co lze v dnešním vrcholovém snowboardingu nabídnout. S tímto vázání můžete jet jakýmkoliv způsobem a ono vás prostě požene kupředu. Níže popsané funkce vázání jsou jasným důkazem, že toto vázání nenabízí žádný kompromis. K sérii NX2 doporučujeme zakoupit vyšší třídu desky a pevných snowboardových bot tak, aby vše správně fungovalo a vy si jízdu z kopce maximálně užili. S tímto vázáním budete na svahu králem. Pevně prošívané strapy, kvalitní povrchová úprava základny a odolné utahování udávají jasný směr kam FLOW s tímto modelem směřuje. Na vrchol !

Součástí balení jsou 2 ks vázání, středové disky a šrouby.

Baseplate

  • Aluminum Alloy Rockered - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do prkna, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Hiback

  • Glass-Filled Nylon ModBack - modulární opěrka rozdělená na spodní a horní zónu nabízí živoucí a zábavnou jízdu.

Support Panel

  • ATM.8 - čtyřcestný nastavitelný panel, který je mírně asymetrický a nabízí potřebnou podporu bez omezení svobody pohybu.

Strapy

  • Hybrid PowerCapStraps - revoluční hybridní strap spojuje to nejlepší z klasického Flow SpeedEntry strapu a konvenčního strapu SideEntry. Přední část jde zapnout přes špičku boty.
  • Active Strap Technology - unikátní technologie funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň vysune směrem dopředu nártový strap a uvolní tak místo vaší noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strap na své místo a pevně obemkne vaši botu.

Přezky

  • Locking Slap Ratchets - inovativní přezky vám nabízí nové možnosti snadného utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Footbed

  • 2.5° Canted DualDensity BankBeds - měkké polštáře z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a dopadů, pod úhlem 2,5° pro optimální postoj.
  • OC-Kush - základna je odpružená pro absorpci nerovností a tvrdých dopadů.

Disk

  • Aluminum Offset Multi-Disc - středový disk, který pasuje na veškeré typy insertů, včetně Burton ICS.

Flex (1-10)

  • 8

 

 

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.