ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání GRAVITY DRIFT BLACK/RED 22/23

Kód:
DRIFT
Dostupnost:
Skladem
4 190,- Kč
3 352,- Kč
2 770,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Vázání GRAVITY DRIFT BLACK/RED 22/23
Akce -20 %
Vázání GRAVITY DRIFT BLACK/RED 22/23 Vázání GRAVITY DRIFT BLACK/RED 22/23 Vázání GRAVITY DRIFT BLACK/RED 22/23 Vázání GRAVITY DRIFT BLACK/RED 22/23 Vázání GRAVITY DRIFT BLACK/RED 22/23 Vázání GRAVITY DRIFT BLACK/RED 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515 

Pánské vázání Gravity

Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží pokaždé, když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty.

Specifikace

  • Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným nastavením.
  • Power Strap - nártový strap použitý na základních modelech vázání G1 a G1 Lady, nabízí větší podporu začínajícím jezdcům.
  • Comfort Toe Strap - přední strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.