Vázání GRAVITY G3 BLACK 16/17

Kód:
g3 black 16/17


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Vázání GRAVITY G3 BLACK 16/17
Akce -30 %
Vázání GRAVITY G3 BLACK 16/17 Vázání GRAVITY G3 BLACK 16/17 Vázání GRAVITY G3 BLACK 16/17

Pánské vázání Gravity G3

Nejvyšší model pánského snowboardového vázání, Gravity G3 má velmi lehkou konstrukci, anatomické prvky a do nové sezóny nastupuje s novými předními strapy, které jsou ještě lépe vytvarovány na snowboardové boty a sedí na ní jako ulité. Opěrná patka byla navržená pro maximální redukci hmotnosti při zachování funkčnosti a opory. Baseplate je krytý výstelkou z EVA materiálu, která spolehlivě odpruží i ty nejtvrdší dopady.

Parametry

  • G3 Baseplate - základna s UV lakem a plastovou posuvnou patou pro nastavení velikosti podle vaší boty. Baseplate je krytý EVA výstelkou pro tlumení tvrdých dopadů.
  • Kovové ráčny - kvalitní kovové ráčny jsou použity na našich nevyšších modelech G3 a G3 Lady.
  • Strap - nový nártový strap použitý na modelech G3, zaručí pohodlnou jízdu a flexibilní pohyb. Minimalizovaný přední gumový strap přesně kopíruje tvar boty.
  • NEW Rubber Toe Strap - nový přední gumový strap, který je vytvarován přesně na špičku boty. Bota tak sedí, kde má a podrží vás při náročných tricích.
  • Asym Highback - nová asymetrická opěrná patka, nabízí výraznou redukci hmotnosti a výstelku z EVA materiálu pro odpružení při jízdě a pohodlí.
  • Krytka základny - u našich nejvyšších modelů je baseplate krytý výstelkou z EVA materiálu. Podrážka boty je tak po celé ploše v kontaktu s vázáním, což zvyšuje citlivost při vedení snowboardu v oblouku.

 

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace