ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání NIDECKER PRIME BLACK 23/24

Kód:
PRIME
Dostupnost:
Skladem
3 599,- Kč
2 974,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Vázání NIDECKER PRIME BLACK 23/24
Novinka
Vázání NIDECKER PRIME BLACK 23/24 Vázání NIDECKER PRIME BLACK 23/24 Vázání NIDECKER PRIME BLACK 23/24 Vázání NIDECKER PRIME BLACK 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dětské snowboardové vázání Nidecker Prime

Nejvymazlenější vázání pro malé ridery a riderky, které podá výkon hodný budoucích profíků. Nylonová základna a hiback mají stejný asymetrický tvar jako vázání pro dospělé, takže do nich bota padne jako ulitá.

Lehké vázání nabídne dětem dostatečnou flexibilitu, která jim dovolí se beze strachu vrhnout na traily v parku. Pro měkké dopady je vázání vybaveno EVA pěnou u paty a odolné strapy s ráčnami pevně a pohodlně podrží nohu na místě. Díky kvalitnímu zpracování a odolným materiálů tohle vázko vydrží, dokud z něj grom nevyroste a s hrdostí jej pak předá mladšímu sourozenci.

 • Určení: Resort 4/4, Park 3/4, Prašan 2/4
 • Odezva: 6/10
 • Tuhost špička-pata: 5/10
 • Boční tuhost: 4/10

Baseplate

 • Axis N1-Series - vychází z mnohaletého know-how značky Flow. Asymetrická základna se zakřivenými okraji dopřává přirozený kontakt s tvým prknem a vyvážený přenos energie. Pro nejdokonalejší zážitek vázání zkombinuj s botami Nidecker.
 • PowerBeams - výztuhy vedoucí skrz základnu dodávají tuhost od špičky k patě, čímž zefektivňují přenos energie z hrany na hranu, zatímco zachovávají přirozený flex desky
 • EVA Heel cushioning - pěnová podložka, která tlumí otřesy během jízdy pro větší pohodlí.
 • Nylon Multi-Disk - středový disk, který pasuje na všechny typy inzertů, 4HP + 3HP + Channel.

Hiback

 • Asym-Hadron hiback - jednodílný asymetrický hiback z pevného nylonu, který dopřává vyváženou kombinaci mezi podporou a komfortem a skvěle padne díky asymetrickému designu, který dokonale kopíruje tvar bot.

Strapy a ráčny

 • Proton Ratchets - lehké a snadno ovladatelné ráčny s páčkou z ještě odolnější směsi, než u verze Axion.
 • ExoFrame - 3D kotníkový strap ze vstřikovaného TPU, který dokonale kopíruje tvar tvé boty pro vysoký komfort a spolehlivý přenos energie.
 • Hexo Toecap - spodní strap vyrobený technologií AuxTech - 3D konstrukce, která se při pohybu nedeformuje, takže podá lepší výkon a zvýší komfort.
  S
UK 0-3,5 4,5-7
EUR 32-37 37,5-41
US 1-5 5,5-8
CM 19,5-23 23,5-26

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.