ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání NIDECKER SUPERMATIC ESCAPE CYAN 23/24

Kód:
SUPERMATIC
Dostupnost:
Skladem
10 990,- Kč
9 342,- Kč
7 720,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Vázání NIDECKER SUPERMATIC ESCAPE CYAN 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -15 %
Vázání NIDECKER SUPERMATIC ESCAPE CYAN 23/24 Vázání NIDECKER SUPERMATIC ESCAPE CYAN 23/24 Vázání NIDECKER SUPERMATIC ESCAPE CYAN 23/24 Vázání NIDECKER SUPERMATIC ESCAPE CYAN 23/24 Vázání NIDECKER SUPERMATIC ESCAPE CYAN 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboardové vázání Nidecker Supermatic

První samozapínací dvoustrapové vázání, které funguje se všemi snowboardovými botami.

Nidecker Supermatic je to, na co snowboarding čekal: první univerzální automatické vázání se dvěma možnostmi vstupu. Mnoho značek se pokoušelo rozluštit kód step-in vázání a neuspělo. Většina těchto systémů vyžadovala specifické boty, mnohé z nich nefungovaly dobře v prašanu a žádný z nich nebyl tak pohodlný a spolehlivý jako běžné dvoustrapové vázání. Nidecker čtyři roky vyvíjel vlastní řešení, které všechny tyto problémy řeší, a je to skutečný převrat.

Vázání Supermatic funguje na principu aktivovaného hibacku nazvaného Drop In tech. Stačí, když nohu zasuneš přes zadní část a sešlápneš patní pedál, čímž se vázání automaticky zapne. To je vše – můžeš jezdit. Jednoduchá uvolňovací páčka umožňuje stejně rychlý výstup z vázání. Strapy mají stejnou pohodlnou konstrukci AuxTech jako klasická špičková vázání Nidecker. Jednou je nastav a pak je zajisti pomocí hliníkových západek Locking Slap Ratchets, aby ti vázání příště vždycky skvěle sedlo. Krása tohoto systému spočívá v tom, že funguje s jakoukoli botou od jakéhokoli výrobce a není zde žádný složitý mechanismus, který by se mohl zanést. Pokud to svah nebo sněhové podmínky vyžadují, můžeš se dokonce zapnout stejně jako u běžného vázání.

Systém Supermatic je vyroben z osvědčených materiálů, které najdeš v celé modelové řadě Nidecker. Zbrusu nový baseplate je vyroben z odolného nylonu vyztuženého sklolaminátem s deskou Slip-N-Grip, která pomáhá špičce klouzat po podložce a ještě více usnadňuje nástup. V zadní části je umístěn váleček pro hladký chod spouštěče hibacku. A konečně, nylonový hiback Asym Hadron je navržen tak, aby perfektně seděl, s citlivou flexí a integrovaným regulátorem předklonu pro úplné přizpůsobení.

Celkově se jedná o středně tuhé vázání, které tým Nidecker vyhodnotil jako dosud nejpohodlnější. Testovali ho všude – na sjezdovkách, na strmých a hlubokých freeridových sekcích i v parku – s přispěním jezdců všech druhů. Sečteno a podtrženo: je to speed-entry systém, kterému můžeš věřit. Budoucnost právě dorazila.

Technologie

  • Základna: Asym Rockered Matic-Series – Glassed_filled Nylon: Prověřený baseplate s asymetrickým designem pro optimální přenos energie je u Supermaticu doplněn o specifické Drop-In technologie.
  • Patka: Asym Hadron-Matic-Series – Odklápěcí hiback pro nejrychlejší systém automatického vstupu. Po skolpení vytvoří velký otvor pro snadný nástup.
  • Horní strap: Hybrid ExoFrame
  • Spodní strap: Hexo Toecap
  • Hliníkové ráčny
  • LSR Locking Slap Ratchet – inovativní přezky ti nabízejí nové možnosti jednoduchého utažení vázání přesně tak, jak potřebuješ.
  • Nylon Multidisk 4HP + 3HP + Channel

Charakter

  • Odezva: 8/10
  • Tuhost špička-pata: 8/10
  • Boční tuhost: 8/10
M L XL
UK 4,5-7 7,5-9,5 10-13
EUR 37,5-41 41,5-44 44,5-48,5
US 5,5-8 8,5-10,5 11-14
CM 23,5-26 26,5-28,5 29-31,5

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.