ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Půjčovna

Na letošní zimu jsme pro Vás připravili půjčovnu snowboardů značek FLOW a GRAVITY, prodávajících se na našem e-shopu. Jedná se o zcela nové snowboardy, vázání i snowboardvé boty. Široký výběr, nízké ceny  a flexibilita je naší prioritou. Ceník naleznete pod textem.

Půjčovna snowboardového vybavení

Půjčovna snowboardů

Ukázka snowboardů k zapůjčení

Půjčovna snowboard bot

Ukázka snowboard bot k zapůjčení

Ukázka vázání k zapůjčení

Ukázka vázání k zapůjčení

Půjčovna bot Půjčovna bot

Ukázka boty k zapůjčení

Co půjčujeme?

Půjčujeme nové a zánovní snowboardy, vázání, boty. Mimo běžného freestyle a freeride vybavení půjčujeme i dětskou výbavu. Helmy na snowboard z hygienických důvodů nepůjčujeme. Nově půjčujeme střešní boxy, nosiče na jízdní kola na střechu i nosič pro dvě jízdní kola na tažné zařízení vše od renomovaného švédského výrobce THULE. Ceník zašleme na požádání velokram@seznam.cz.

Půjčované vybavení bývá nové nebo zánovní, vždy plně funkční, svými parametry (zejména délkou snowboardu) vždy odpovídající postavě jezdce. Rádi  Vám odborně poradíme a pomůžeme.

Možnost odkoupení zapůjčené výbavy

Zájemcům umožňujeme odkoupení zapůjčeného vybavení. V takovém případě neúčtujeme půjčovné! Doplatíte jen rozdíl mezi cenou vybavení a částkou, kterou jste u nás zaplatil při vypůjčení (půjčovné + záloha).

Rezervace

Doporučujeme přijít dva dny před odjezdem, pomůžeme vám vybrat výbavu a tu si můžete ihned odnést. Tyto dva dny navíc nebudeme účtovat do půjčovného.

REZERVACI je možno provést na telefoním čísle 774 850 515, prostřednictvím e-mailu velokram@seznam.cz nebo osobně na adrese: Velokrám, Otmarova 48/9, Třebíč, 67401 

Nevíte jestli Vás bude snowboard bavit? Půjčte si a vyzkoušejte!!!

Všeobecné podmínky

Zákazník odpovídá za ztrátu a nepřiměřené poškození vybavení.

Dny zapůjčení a navrácení se neúčtují!!!

Při nepřiměřeném poškození může být strhnuta část zálohy, ve výjimečných případech záloha celá.

Pokud budete chtít využít služeb naší půjčovny, nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz nebo pas!

Půjčovné a zálohu je třeba uhradit hotově.

Ceník půjčovného   

Dny používání

Boty

Snowboard + vázání

Komplet

1-2 dny

150 Kč

300 Kč

400Kč

3 dny

250 Kč

400 Kč

600 Kč

4 dny

300 Kč

600 Kč

800 Kč

5 dní

350 Kč

700 Kč

900 Kč

6 dní

400 Kč

800 Kč

1000 Kč

7 dní

450 Kč

900 Kč

1150 Kč

Další den

+50 Kč

+100 Kč

+150 Kč

Záloha

1000 Kč

2000 Kč

3000 Kč

Jelikož se stále snažíme vám i v půjčovně nabídnout kvalitní snowboardy a výbavu, připravujeme odprodej snowboardového vybavení za zlomkové ceny. Pro ty, kteří nechtějí do snowboardu investovat větší peníz se po sezoně 18/19 (duben 2019) bude hodit náš prodej použitého vybavení z naší půjčovny. Můžete si tak pořídit komplet vybavení (snowboard, vázání, boty) již od 1500 kč.

Přejeme, aby se snowboard zalíbil!!!