Snowboard NIDECKER CONCEPT 18/19

Kód:
CONCEPT
Dostupnost:
Skladem
12 490,- Kč
9 368,- Kč
7 742,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER CONCEPT 18/19
Novinka
Akce -25 %

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pánský snowboard Nidecker Concept

Můžeme s jistotou říci, že Nidecker dobře ví, jak udělat carvový snowboard. V letošní sezóně se mísí letité zkušenosti s nejnovějšími technologiemi. Vítejte v novém konceptu, který přináší vysoce výkonnou carvingovou mašinu. 

Doporučené délky snowboardů k velikosti boty

  UK EU US  
M - MEDIUM 5-7 38-41 6-8 24-26
L - LARGE 7-9,5 41-44 8-10,5 26-28,5
W - WIDE 9-12,5 43-46 10-13 28-30
XW - EXTRA WIDE 9,5-13 44-48 10,5-14 28,5-31

Shape&Profile

  • Directional AM
  • R-8 Series Radius - medium sidecut od 8+ metrů pro střední radius zatáček. Perfektní pro každodenní ježdění.
  • Positive Camber Profile

Technologie

  • N-Tech Construction - tato unikátní konstrukce reprezentuje budoucnost. Kombinuje obě konstrukce, Sandwitch a Cap s přidáním Freeflex 2.0 a 3DN konceptu.
  • 4×2/6 Inserts - tato kombinace vložek umožňuje upravit váš postoj do optimální polohy. S šesti řadami insertů a s mezerami 2 cm bude fungovat pro všechna vázání na trhu.
  • Absorbnid Topsheets - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Triax Plus Fiberglass - výsledkem rozsáhlého testování s jezdci a inženýry vznikl Triax laminát, orientovaný na 35° k desce a obsahující skelný laminát různé hustoty. Tím je zajištěna konzistentní torzní pružnost, lepší pop i větší reaktivita.
  • Light Core - nejlehčí jádro představuje tři různé typy. Light core je perfektní kombinací Paulownia, pro lehkost, topolové dřevo pro pop a reakce na něj a tvrdé bukové dřevo podél okrajů ke zvýšení odolnosti jádra a ochraně před nárazy.
  • N-9000 Base - nejryhlejší skluznice Nideckeru. Má velmi hustou molekulární strukturu s použitím uhlíkových nanočástic, což vytváří nejodolnější skluznicový materiál

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace