ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER MICRON MERC 22/23

Kód:
MICRON MERC
Dostupnost:
Skladem
5 590,- Kč
4 472,- Kč
3 696,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Snowboard NIDECKER MICRON MERC 22/23
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER MICRON MERC 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dětský snowboard Nidecker Micron Merc

Micron Merc je ideální snowboard pro chlapce, kteří se chtějí rychle zlepšovat a bavit se. Micron Merc dostal do této sezóny nový tvar určený pro chlapce, kteří chtějí jezdit vše od snowparku po backcountry a nebojí se posunúvať své hranice. Je to twin tip se správným popem na skákání a na všechny druhy překážek s dokonalou flexí, aby přistání pohodlné pro mladé rostoucí těla.

Tvar & Profil

  • Diamond Nose & Diamond Tail
  • Radius: R6 / R7 Series
  • Freestyle CamRock Profile - třífázová klenutá konstrukce. Je mezi vazbami rovná a má tradiční klenbu pod nohama, s větším rockerem ve špičce a patce.

Technologie

  • Classic Sandwich Construction - standardní konstrukce, je vrcholem řady pro většinu ostatních značek. Nidecker osvědčené, vysoce kvalitní materiály jim umožňují vyrábět skvělé výkonné desky.
  • 4 x 4/4 Inserts
  • Standard DUAL Plus Fiberglass - Standardní 90 ° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelnou torzní flexi. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců
  • Absorbnid topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Full Wood Core - standardní topolové jádro s bukovými výztužemi. Buk ve špičce a patce zvyšuje pop, tuhost a torzovanie. Pokud se vám líbí důsledná jízda s množstvím energie, toto je jádro pro vás.
  • Exclusive Tech: SideKick
  • N-5000 Base - univerzální skluznice. Je navržena tak, aby absorbovala vosk a udržela si ho déle. Mimořádně odolná, tato skluznice vás dostane kamkoli.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.