ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

Snowboard PATHRON LEGEND 23/24

Kód:
LEGEND
Dostupnost:
Skladem
6 290,- Kč
5 198,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard PATHRON LEGEND 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Snowboard PATHRON LEGEND 23/24 Snowboard PATHRON LEGEND 23/24 Snowboard PATHRON LEGEND 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515 

Snowboard Pathron Legend

Tradice by měla být ctěna, proto letošní Legendu zdobí také patriotický design. Nicméně kromě grafiky se změnilo doslova VŠE. Legend zůstává prknem Allmountain, ale v souladu s moderními trendy jsme vsadili na jízdu na ostří a plování v prašanu. Legend se stala deskou mid-wide, která přijme téměř každou botu: jak tu velkou, tak tu malou. Prkno je nyní plavé a na hraně jede jako uragán, přičemž jeho proporce zůstávají neporušené, takže si ho stále můžete vzít na freestylovou session v parku, pokud se vám takový nápad zalíbí.

Značka: Pathron
Model: Legend
Typ: Allmountain
Konstrukce: Sidewall/Sandwich
Tvar: Směrový tvar (Directional Shape)
Hrana: Sintered IS7200
Profil: Camrocker
Tuhost: Středně tvrdá
Poloměr zatáčení: 7,9 m
Jádro: Dřevěné jádro
Honeycomb + power plates
Tkanina vysoké hustoty Triax
Určení: Středně pokročilí - pokročilí
100% ruční výroba

Snowboard Pathron Legend 160cm Wide Długość deski 160 cm

Mikro camber mezi vázáním a s rockerem na špici a ocasu přináší mnoho výhod. Profil nízkého camberu mezi vázáním výrazně zlepšuje držení hrany, zatímco Profil rockera na špici a ocasu pomáhá méně zkušeným snowboardistům zabránit náhodnému zachycení hrany. Jednou z klíčových výhod camrocker profilu je také jeho výborné chování na nepřipraveném sněhu

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.