ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání GRAVITY COSMO BLACK/ MOON BLUE 23/24

Kód:
COSMO
Dostupnost:
Skladem
2 390,- Kč
2 008,- Kč
1 659,- Kč bez 21% DPH
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Vázání GRAVITY COSMO BLACK/ MOON BLUE 23/24
Novinka
Akce -16 %
Vázání GRAVITY COSMO BLACK/ MOON BLUE 23/24 Vázání GRAVITY COSMO BLACK/ MOON BLUE 23/24 Vázání GRAVITY COSMO BLACK/ MOON BLUE 23/24 Vázání GRAVITY COSMO BLACK/ MOON BLUE 23/24 Vázání GRAVITY COSMO BLACK/ MOON BLUE 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515 

Dětské vázání Gravity Cosmo

Nová sezóna přináši novinku pro ty nejmenší z nejmenších. Vázání Cosmo se vyrábí ve dvou velikostech a pevně uchytí boty již od velikost UK 9. Základna vázání je pokryta měkkým EVA materiálem, takže si malé nožky budou užívat dostatečné tlumení při každém pohybu. Komfortní polstrovaný strap poslouží jako ideální podpora pro začínající snowboarďáky a snowboarďačky, zatímco konstrukce z nového pevnějšího, a zároveň lehčího materiálu, poskytne pocit jistoty a vyladěnou odezvu.

Specifikace

  • Flex: 3/10
  • Lighter & Stronger - díky novým použitým materiálům nylonu se skelnými vlákny je nový model vázání odolnější a o 30 % lehčí než jeho modelový předchůdce.
  • Heelcup - patka lze jednoduše nastavit do tří různých vzdáleností pro dokonalé přizpůsobení dětské noze
  • Flexible Comfort Straps - polstrovaný kotníkový strap pro pohodlné a pevné upevnění boty, začínajícím jezdcům nabídne větší podporu, přední strap
  • EVA krytka - Krytka základny z EVA materiálu pohlcuje nárazy při dopadech, tlumí vibrace při jízdě a napomáhá pevnějšímu usazení boty ve vázání.
  • Upevnění vázání na snowboard pomocí dvou šroubů, kompatibilní s inzerty 4x2,4x4.
  • Nastavení strapů bez použití nářadí.

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.