ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

PŘEDSTAVENÍ KOLEKCE SUPERIOR 2019

     Kolekce SUPERIOR 2019 je na světě. V našem článku se nebudeme věnovat technickým detailům jednotlivých nových modelů Superior. Cílem je nastínit kolekci a jejich hlavní změny, které vnímáte vy jako zákazníci ze všeho nejvíce. Kolekce se stále dělí na horská kola s označením XP - závodní modely od 24990 kč výše, XF - jméno pro celoodpružené horské kola, RX pro crossová kola, XC pro sportovně rekreační modely horských kol, XC, RX (pevná vidlice u dětských modelů)  a F.L.Y (označují jedny z nejlehčích kol na trhu) pro dětská kola. Kola mající v názvu slůvko "MODO" jsou určeny primárně ženám. Celou kolekcí jsou protkané modely TEAM označující vždy nejvýše postavené modely v jednotlivých řadách. Za označením typu kola samozřejmě následuje číselné označení modelu, přičemž platí, čím vyšší číslo - tím vyšší model. V koncovém čísle je pak ukryt průměr kol na modelu. Superior celkově upouští od průměru 27,5", který letos nechává pouze na MODO XC, tedy sportovně rekreačních dámských kolech do cenovky 21990 kč. Tyto modely si naše něžné pohlaví může zvolit jak v 29" kolech, tak i v 27,5". Menší průměr kol je dále namontovaný na juniorských kolech TEAM 27 a RACER XC 27. Pro sezonu 2019 tedy odpadá modelová řada sportovně rekreačních horských pánských kol na průměru 27,5" do 21990 kč. 

     Na rámech všech modelů 2019 nenajdete číselné označení jednotlivých modelů. Vítanou změnou je hlavní nápis na rámových trubkách u sportovně rekreačních kol (označeny XC, MODO XC) a dětských kolech, kdy po vzoru závodních modelů (XP a XF) najdete od letoška pouze charakteristický nápis "SUP". Kola v nižších cenových kategoriích působí velice profesionálně i na první pohled. Použité barvy pokračují v trendu minulých let, kdy hlavní tahouni jsou vždy k mání ve dvou barevných provedeních. Jedna konzervativní barva a druhá více " odvázaná". Přece jen si neodpustíme malou poznámku k technice. Po dlouhých letech se do kolekce na jízdní kola SUPERIOR 2019 vrací SRAM - děkujeme!!! Značka si tím slibuje oslovení větší skupiny zákazníků preferující americké komponenty na svých miláčcích. V kategorii XC nově dochází i čištějšímu vzhledu díky uvnitř taženým bowdenům od měničů. 

     Co se týče velikostí rámů, na své si přijde opravdu každý zákazník. Modely XP a XF jsou vyráběny ve velikostech 15.5", 17,5", 19", 21" modely XC pak v 14" až 22" vždy po dvou palcích. Modely MODO XP pak ve velikostech 15,5" a 17,5". Juniorské modely 13" a 15,5". Je vidět, že zde chce mít Superior pokrytou opravdu celou škálu zákazníků. Sledujte web postupně naskladňujeme. Většina modelů 2019 bude skladem již do Vánoc! Máte se na co tešit.