ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER ESCAPE PLUS 22/23

Kód:
ESCAPE PLUS
Dostupnost:
Skladem
11 990,- Kč
9 592,- Kč
7 927,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER ESCAPE PLUS 22/23
Doprava zdarma
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER ESCAPE PLUS 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515. A teď video: https://youtu.be/QDp88-mHw_A

Pánský snowboard Nidecker Escape

Našlapaný all-mountain snowboard Escape Plus od Nidecker je upgradovaný starší bratr univerzálního prkna Escape. Díky přidaným vláknům Pop Carbon Plus má deska ještě reaktivnější pop, skvělou odezvu a vysokou míru absorpce vibrací. S Escape Plus si užiješ hravou a rychlou jízdu na ranní sjezdovce, nebo si parádně zablbneš v parku. Lehké jádro MasterCore kombinuje nejlepší vlastnosti více druhů dřevin a spolu s odolnou skluznicí N-7000 a Triax Plus laminací si získáš spolehlivé a hravé prkno, připravené na carving a proměnlivý povrch. Dřevěný topsheet, který redukuje vibrace a podporuje pop prkna nakonec ocení především zkušení jezdci, kteří se nebojí to z kopce poslat naplno.

 • Flex: středně tuhý
 • Určení: Resort 4/4, Prašan 4/4, Park 3/4
 • Carving Machine: označení, které tě varuje před tím, že tohle prkno je vysoce výkonným carvingovým strojem. Naskoč a pociť jeho sílu!

Tvar & Profil

 • Sidecut R8 Series - Sidecut od 8 metrů a výše je ideální pro ostrý carving. Prkno lehce vjíždí do oblouků.
 • Positive Camber Profile - je základem pro výkonné snowboardy, jeho mimořádná přilnavost a silná odezva z něj dělají výchozí volbu pro jezdce hledající optimální výkon při carvingu. Tajemstvím pokročilé klenby je přidání plochých 8 až 10 cm přechodů na kontaktních místech, která přinášejí dokonalou přesnost, držení okrajů a stabilitu.
 • Directional shape - tento tvar je již 50 let jedním z nejoblíbenějších. Delší nose než tail dovoluje prknu excelovat v plutí prašanem, klouzání a carvingu se skvělou stabilitou v proměnlivých sněhových podmínkách.
 • Flex 8/10

Technologie

 • Premium Sandwich Construction - konstrukce další úrovně, zvyšuje výkon a reakci standardní Sandwich výroby. Přidání pokročilých materiálů, jako je karbon a kevlar, dává desce více pop a zlepšuje tlumení nárazů.
 • 4 × 2/6 Inserts - s 6 řadami inzertů každé 2 cm je tato kombinace průmyslovým standardem a pracuje se všemi vazbami na trhu.
 • Walnut Wood Veneer Topsheet - tato vrchní vrstva dýhového dřeva poskytuje dodatečnou citlivost a je nejpřirozenějším způsobem, jak najít nejlepší rovnováhu mezi absorpcí vibrací a popem.
 • Triax Plus Fiberglass - Triaxiální 45° laminace obsahuje různorodou hustotu skelných vláken pro konzistentní torzní flex, silnější pop a zvýšenou odezvu v každém oblouku.
 • Master Core - Master Core je výsledkem dlouhé historie zkušeností v oblasti materiálů a dřevovýroby. Je to dokonalá harmonie různých dřevních hustot a odrůd (topol, buk, smrk a paulownia), což má za následek vynikající poměr mezi hmotností a výkonem a silným, mimořádně citlivým, lehkým jádrem.
 • N-7000 Base - vyvinutá výhradně pro Nidecker; mimořádně houževnatá, sintrovaná skluznice s přidanými uhlíkovými nanočásticemi, které poskytují výjimečný glide.
 • Pop Carbon Plus - Dvojnásobné množství karbonových vláken, umístěných na obou stranách jádra a vedoucích od nosu k tailu, což vytváří dvojnásobné množství popu a živosti.

Doporučené délky snowboardů k velikosti boty

  UK EUR US CM
M - MEDIUM 5-7 38-41 6-8 24-26
L - LARGE 7-9,5 41-44 8-10,5 26-28,5
W - WIDE 9-12,5 43-46 10-13 28-30
XW - EXTRA WIDE 9,5-13 44-48 10,5-14 28,5-31

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.