ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER THE SMOKE 21/22

Kód:
THE SMOKE
Dostupnost:
Skladem
14 990,- Kč
11 992,- Kč
9 911,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER THE SMOKE 21/22
Doprava zdarma
Akce -20 %

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker The Smoke

Snowboard Nidecker The Smoke je takovou vzpomínku na staré časy. Je to naprostá klasika z devadesátek. Střední sidecut a bezchybná konstrukce vám dopřejí komfort a naprostou všestrannost. Abosrbuje veškeré nerovnosti a zprostředkuje vám nezapomuntelné zážitky z hor. Inspirace pro tenhle model pochází z původní snowboardu Donuts, který vznikl v roce 1995 a vyráběl se v továrně Nidecker. 

Tvar & Profil

  • Nose Diamond - nose má co nejvšestrannější tvar pro pohodovu jízdu za každých podmínek
  • Tail Diamond - všestranný tail je kompaktnější, s delším přechodem pro zvýšený lift, což vám umožní jet na switch, aniž byste ohrozili schopnost reagovat
  • prohnutí Surf Rocker

Technologie

  • Combo Triax and Biax Fibers
  • Exclusive Nidactive Construction
  • sintrovaná skluznice N-9000
  • Tinted Resin

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.