ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER MEGALIGHT 23/24

Kód:
MEGALIGHT
Dostupnost:
Skladem
16 799,- Kč
13 439,- Kč
11 107,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER MEGALIGHT 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER MEGALIGHT 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Megalight

Snowboard Megalight značky Nidecker je ideální pro strmé a hluboké freeride jízdy. Další generace modelu Megalight redefinuje vysoce kvalitní konstrukci technikami a hodnotami používaných při výrobě špičkových snowboardů, které vytvořily pověst společnosti Nidecker.

Využívá stejné obrysy a systém N-Tech 2.0 jako model Ultralight, ale Megalight je navíc dobře přizpůsoben pro řádění ve strmém terénu a hlubokém prašanu, ale také pro carving na svazích pokrytých pevnou vrstvou sněhu.

 • Flex: středně tuhý 3/4
 • Určení: Resort 4/4, Prašan 4/4, Park 1/4
 • Carving Machine: označení, které tě varuje před tím, že toto prkno je vysoce výkonným carvingovým strojem. Naskoč a pociť jeho sílu!

Tvar & Profil

 • Diamond Pic Nose & Diamond Tail
 • Radius R7/R8 - ideální pro řezání ostrých oblouků.
 • Freeride Camrock Profile - nabízí vše, co potřebuješ ke zvládnutí těžších backcountry sjezdů. Delší rocker a nose, klenba pod nohama a redukovaný rocker v tailu vytvářejí manévrovatelnou desku dodávající sebevědomí a schopné plutí, které skutečně posouvá hranice freeridingu.

Technologie

 • N-Tech 2.0 Construction - léta výzkumu a vývoje přinesla technologii N-Tech, což je jedinečná konstrukční metoda, o které se domníváme, že představuje budoucnost výroby snowboardingu. Je to kombinace konstrukcí Sandwich a Cap s Freeflex 3.0 v nose a tailu a speciální 3D torzní konstrukcí mezi nohama, která přináší opravdu trojrozměrný zážitek z jízdy, definující nový význam výkonnostního snowboardingu.
 • 4 × 2/6 + 1 Inserts - tato kombinace inzertů umožňuje nastavit postoj na optimální pozici a funguje se všemi vázáními na trhu.
 • Absorbnid Topsheet - inovativní svrchní vrstva byla vyvinuta tak, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila ti hladkou jízdu.
 • Triax Plus Fiberglass - výsledkem rozsáhlého testování s Nidecker jezdci a inženýry je triax laminát se 45° orientací a obsahuje různé hustoty laminace. To poskytuje konzistentní torzní flex, lepší pop a větší reaktivitu v každém oblouku.
 • Light Core - nejlehčí jádro – se 3 různými druhy dřeva – je perfektní kombinací paulownie pro lehkost, topolu pro pop a citlivost, a bukových výztuh podél okrajů pro zvýšení trvanlivosti jádra, popu a ochrany před bočními nárazy.
 • N-9000 Base - skluznice vyrobená z uhlíkových nanočástic; N-9000 má velmi hustou molekulární strukturu, což z ní činí nejrychlejší a nejtvrdší skluznicový materiál.
 • Matný povrch snowboardu

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.